СПИСАК  ПОХВАЉЕНИХ  И  НАГРАЂЕНИХ  УЧЕНИКА ШКОЛСКЕ  2019/2020. ГОДИНЕ

СПИСАК ПОХВАЉЕНИХ И НАГРАЂЕНИХ УЧЕНИКА ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Списак уредила педагог школе Дијана Драгић.

Ученици наше школе који су постигли одличан успех и примерно владање на крају школске 2019/2020.године су:

  1. Јордачевић Дебра, одељење I-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  2. Милошевић Младен, одељење I-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  3. Николић Катарина, одељење I-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  4. Орловић Огњен, одељење I-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  5. Милић Лука, одељење I-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  6. Хоповац Денис, одељење I-2- похвала за одличан успех и примерно владање;
  7. Виденовић Александар, одељење II-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  8. Ђурковић Александра, одељење II-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  9. Савић Милица, одељење II-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  10. Стојимировић Лазар, одељење II-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  11. Столић Александар, одељење II-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  12. Констандиновић Марјан, одељење II-2: похвала за одличан успех и примерно владање, похвала за успешно представљање школе на ликовном конкурсу ”Тршић”
  13. Грипсаревић Матеја, одељење II-2- похвала за одличан успех и примерно владање;
  14. Николић Ненад, одељење II-3- похвала за одличан успех и примерно владање;
  15. Стефановић Никола, одељење II-3- похвала за редовно похађање наставе у школској 2019/2020.години;
  16. Гавриловић Милан, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  17. Јовановић Бојана, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  18. Јовановић Никола, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  19. Карготић Милан, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  20. Костандиновић Немања, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  21. Павловић Милан, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  22. Перовић Лазар, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  23. Ротаревић Момчило, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  24. Симоновић Јован, одељење III-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  25. Пантић Милијан, одељење III-2- похвала за одличан успех и примерно владање;
  26. Рушкић Денис, одељење III-3- похвала за одличан успех и примерно владање;
  27. Ашанин Милица, одељење IV-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  28. Гроздановић Виктор, одељење IV-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  29. Динић Валентина, одељење IV-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  30. Ђорђевић Дуња, одељење IV-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  31. Јанковић Тијана, одељење IV-1- похвала за одличан успех (5,00) и примерно владање током све четири године школовања, ученица награђена Вуковом дипломом;
  32. Манкуловић Дарко, одељење IV-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  33. Недељковић Петар- одељење IV-1- похвала за одличан успех (5,00) и примерно владање током све четири године школовања, ученик награђен Вуковом дипломом, награда за ученика генерације школске 2019/2020.године;
  34. Пандуровић Немања, одељење IV-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  35. Петровић Анђела, одељење IV-1- похвала за одличан успех и примерно владање;
  36. Станковић Марија, одељење IV-1- похвала за одличан успех (5,00) и примерно владање током све четири године школовања, награђена Вуковом дипломом.
Пратите нас на друштвеним мрежама